Březen 2013

Kyoko a Nickitta společně

24. března 2013 v 12:00 | KyShi |  Pc grafika
Je čas na článek! :D Jak jsem slíbila, dávám sem obrázky, které jsem použila na design. Vlastně sem dávám všechny tři společné obrázky Kyoko a Nickitty, které se mi v PC nashromáždily (já vím, tři není moc, ale aspoň něco :D). Seřazeny jsou od nejstaršího po nejnovější a na všech už je nový vzhled Nickitty i Kyoko. Snažím se každým obrázkem zlepšovat, tak doufám, že je to trošku vidět. Teda pokud porovnám svou nejstarší PC tvorbu tady na blogu s touhle novou, tak musím říct, že už kreslím aspoň malinko lépe :). Teda hlavně pokud jde o vlasy :D.

Upřímně už nevím, kde jsem vzala pozadí k tomuto obrázku...asi někde na DeviantArtu :)
Vím, že Nickitta tu má divné nohy, ale pokusy o úpravu byly neúspěšné, tak jsem to nechala raději takhle :).


Tak tenhle obrázek považuji za své životní dílo :D. První fullbody Kyoko a Nickitty!


A nakonec Kyoko a Nickitta jako chibíci :3


Nexus Mods

12. března 2013 v 1:00 | KyShi
Určitě jste již viděli nebo aspoň slyšeli o vylepšujících módech do různých her. Přinejmenším jste se aspoň divili, kde hráči Dragon Age berou tak krásné vlasy, tetování, zbroje apod. Pokud si chcete hru také okořenit nějakými novými doplňky nebo si jen chcete vylepšit svou postavu, tak jsou mody to pravé pro vás. Při jejich instalaci si ale musíte dávat POZOR, abyste si hru nerozhodili. Doporučuji vám si vždy někam skopírovat složku, kam vkládáte soubory, nebo i soubory, které chcete nahradit. Aby mi tu pak někdo nepsal, že kvůli mému nesrozumitelnému vysvětlení mu spadla hra -_-.

Na začátek vám dám malý návod, jak instalovat některé mody. Nezaručuji, že to jde takhle u všech, ale jako základ by vám to mělo postačit. Většina lidí, kteří mody tvoří, píše menší návody, jak zařídit, aby mody fungovaly. Proto si vždy před instalací modu přečtěte jejich instrukce!
Můj návod najdete ZDE.

Odkud brát mody? Já používám mody ze dvou stránek, ale nejvíce modů beru z nexusu (viz odkaz níže↓↓↓)


Předem doporučuji se na nexus zaregistrovat, jelikož některé mody registraci vyžadují.
Mody existujou samozřejmě i na jiné hry než na DA, ale já se zaměřím právě na tuto hru, jelikož je má nejoblibenější :).

Mnou vybrané mody na DA:O a ostatní články na toto téma najdete v odkazu níže:


Instalace módů

12. března 2013 v 0:58 | KyShi
V tomto článku vám dám některé instrukce, které se vám při instalaci módů můžou hodit. Každý mód je individuální, ne na všechny se dají použít stejné postupy, proto sem popřípadě nějaký dodám časem. !!!UPOZORNĚNÍ!!! pro jistotu si vždy někam skopírujte složku override (Documents\BioWare\Dragon Age\packages\core\override). do ní budete instalovat některé módy a kdyby se vám to přeci jen nepovedlo, nemusíte si přeinstalovávat hru.

Nový Assassin’s Creed IV: Black Flag

7. března 2013 v 22:39 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Už nějakou dobu je to oficiální, další díl ze série AC nebude již o Connorovi, ale o jeho dědečkovi pirátovi Edwardu Kenwayovi, se kterým se přeneseme do prostředí Karibiku. Ale proč tak brzy? Nemusíme se bát, AC4 je ve vývoji od roku 2011, ke všemu se na něm pracovalo spoustu Ubisoftských poboček, takže by se nemělo jednat o rychlou slátaninu.
Co nám vývojáři slibují? Samozřejmě spojení toho nejlepšího z předchozích dílů. Dále má být AC4 doposud největším dílem s dosud největším otevřeným světem. Poprvé v sérii se máme také vydat pod vodní hladinu, kde budeme prozkoumávat vraky potopených lodí. Hrdina hry bude mít samozřejmě vlastní loď, kterou bude moci kompletně ovládat a cestovat po celé mapě. Můžeme se těšit také na piráctví, přičemž budeme moci rabovat a ničit obchodní i jiné lodě.
A co hlavní hrdina? Edward Kenway nebude žádný zatrpklý charakter, ale pořádně agresivní, namyšlený a bez slitování.
Desmond nám už skončil. Místo něj bychom se měli vžít do jednoho ze zaměstnanců Absterga (což mi přijde opravdu zajímavé :)).

11. Design

2. března 2013 v 3:53 | KyShi |  Blog a změny
Nový design jsem nastavila už dřív, ale neměla jsem čas udělat jeho rozbor (ikdyž teď okolo čtvrté to také není nejlepší :D).
Tentokrát jsem na design použila obrázky vlastní tvorby a to konkrétně společné obrázky Kyoko a Nickitty. Časem je tu uveřejním, ale teď už v rychlosti rozeberu ten design :).