Únor 2013

Fairy Tail (opening 8) - The Rock City Boy

11. února 2013 v 1:03 | KyShi |  Anime hudba
Opening z Fairy Tail, jeden z mých nejoblibenějších :)


ONE PIECE (opening 15) - We Go!

10. února 2013 v 18:04 | KyShi |  Anime hudba
Je čas na nějakou hudbu z anime! :D
Konkrétně na opening z One Piece s názvem We Go!, který jistě každý fanoušek tohodle anime zná :)


A tady úplně celá písnička :)


Kyoko Shiyomi - sword

10. února 2013 v 12:00 | KyShi |  Pc grafika
První obrázek s novým vzhledem Kyoko. Dala jsem si záležet a hodila jsem do pozadí screen z One Piece :). Snažila jsem se své kreslení trošku vypilovat. Vlasy dělám již na víc uzších pramenů a nové stínování vlasů jsem použila předtím u Vittorie.
Co je na Kyoko nového? Kromě oblečení má trochu jiné vlasy. Nemluvím teď o již zmíňěném pramínkování, ale o trochu víc rozčepířeném vzhledu. Její vlasy jsou sestříhané už odshora a některé pramínky jdou trochu do stran. Dále má třikrát zapletený přední culíček.
Také si vyměnila náušnice. Již nemá ty dračí špatně se kreslící hrůzy, ale větší kruhy. Na pravé ucho si dala řetězovou náušnici, jinak pecičky ve špičkách zůstaly stejné.


K obrázku: důvod, proč civí na meč, jako by říkala: ,, WTF! Meč?,, je následující. Kyoko neumí bojovat se zbraněma, doslova je lempl :). K boji používá svou rukavici a své schopnosti dračího ohně. A když jí pak někdo hodí meč a řekne, aby bojovala, dopadne to takto :D.

Kyoko Shiyomi - nový vzhled

10. února 2013 v 3:22 | KyShi |  Pc grafika
Rozhodla jsem se předělat oblečení Kyoko. Celkem je to už čtvrtá její předělávka (teda hlavně oblečení :)). Úplně první úbor, který nosila byl takový ten klasický Naruťácký se šílenýma barvama (no jo, červenohnědá, fialová a žlutá k sobě moc nejdou :D). Druhý byl v takovém bojovém stylu s chráničemi ramen a sukní, ale měl strašně pěkné triko :D. Třetí byl ten předešlý, šedý kabátec, síťované triko, kalhoty a vysoké boty. Se třetím úborem přišel i nový účes, ze culíku po sestříhané s copem, ale základ zůstal vždy stejný, jako býval u Kyoko č.1. Berte to tak, jako by se převlékla a jinak si svázala vlasy :D. A tak je to i teď. Kyoko si oblékla jiný kabát, vestu a jiné boty, svůj přední culíček si trochu zapletla a vzala si jiné náušnice.
Jen tak pro zajímavost to tu trochu rozeberu, abyste se nedivili, co za divné patvary nosí :D.

May Payne - Poets of the Fall : Late Goodbye

9. února 2013 v 20:45 | KyShi |  Hudba z her
Přidávám sem nějakou hudbu a to konkrétně z hry Max Payne (nevím přesně k jakému dílu, asi k dvojce :D) od mé nejoblibenější skupiny Poets of the Fall. Tak příjemné poslouchání :)


Nová rubrika aneb další zaměření blogu...

3. února 2013 v 20:25 | KyShi |  Důležité!!!
Tak to muselo přijít. Jistě jste si všimli, že se tu objevila nová rubrika Anime, sice je zatím prázdná, ale časem se určitě zaplní (hned až budu mít za sebou tenhle písemkovej týden :D). Nebojte, blog své téma na anime zcela nemění, pořád se budeme zabývat i hrama. Jelikož jsem velký fanoušek anime, rozhodla jsem se i sem něco dát. Jak je napsáno v úvodním článku blogu: ,,Na tomto blogu najdete mnoho věcí na jaké si vzpomenete, prostě vše, co nás zajímá a baví :).,,
A jelikož je anime mou velkou vášní (ikdyž se nemůžu srovnávat se všemi těmi zkušenými otaku, které mají 100x větší přehled než já :D), budu přidávat články, obrázky, videa...atd. Prostě vše, co k tomu patří :).
Abych se přiznala, zajímám se spíš o vícedílné anime, což je ten důvod, proč nemám zas takový přehled. Samozřejmě se to snažím napravit a zkouknout, co se dá, ale moc rychle mi to nejde :D. Začínala jsem asi tak jako každý, animemanie se u mě rozrostla po zhlédnutí několika dílů Naruta (zmiňovala jsem se, že Kyoko byla původně moje postava do Naruta? :D).
Určitě zde čekejte takové anime jako One Piece(moje závislost XD), Fairy Tail, Bleach, Fullmetal Alchemist, D.Gray-man...atd.
To je asi tak vše, co jsem vám chtěla říct, tak se tu mějte pěkně, já se jdu učit bižuli :D.


Vittoria Ross

3. února 2013 v 18:35 | KyShi |  Pc grafika
A další obrázek do mojí sbírky, tentokrát jsem nakreslila Vittorii, jednu z mých nejnovějších postav(no dobře, už dlouho jsem žádnou nevymyslela -_-). Někdy ji nakreslím celou, moc se mi totiž líbí její oblečení :). Trošku vám ji přiblížím: Její rodina je celkem vlivná a bohatá, patří mezi nejlepší šermířské rodiny, které se zabývají bojem se speciálními zbraněmi, které mají v sobě duši nějaké bytosti. Vittoriina zbraň má v sobě duši jménem Sucubuskura (já vím, příšerný jméno :D), bytost, ovládajíci zlaté plameny. No to by vám mohlo stačit :). Tak ať zbytečně moc nekecám, tady ji máte...


Jinak to bílé na obličeji je tetování, které přechází v ten cop(teda aspoň by to tak mělo vypadat :))

Rozcestník - Anime

2. února 2013 v 2:14 | KyShi


Amnesia: A Machine For Pigs Halloween Teaser

2. února 2013 v 1:06 | KyShi |  Trailery & Teasery
Taky se už tak těšíte na další Amnesii? Jelikož jednička je jedna z mých srdcovek a jedna z nejlepších hororovek, kterou jsem kdy hrála, tak si určitě dvojku zahraju. Doufám, že bude stejně kvalitní jako první díl, možná i lepší :D


Dokončení rozcestníků aneb hurááá! :D

1. února 2013 v 3:07 | KyShi |  Blog a změny
Jupííí konečně mám ty rozcestníky hotové :D. Ale že mi to trvalo co? Snažila jsem se je udělat tak, aby byli dobře čitelné u každého designu, takže prošli celkovým překopáním. Oproti těm předchozím mají jednotlivé odkazy obrázkové, což je nejenže lépe čitelné, ale i hezčí :). Dále obrázek k rozcestníku nemá ostré okraje (spíš takové přechodové), takže je zajímavější. Sjednotila jsem i písmo na obrázcích rozcestníků, jelikož předtím jsem tam dávala takové, které mi zrovna přišlo pod ruku.
Kdybyste našli nějakou chybu, špatné zobrazování nebo otevírání ve špatném okně, prosím nahlašte to. Obvzlášť poslední rozcestníky jsou udělané ve spěchu, takže je velká pravděpodobnost, že se někde nějaká ta chybyčka vloudila :).
Tak se zatím mějte pěkně a já jdu konečně spát, přece jen už jsou 3 ráno :D.