Leden 2013

Rozcestník - Dragon Fable

31. ledna 2013 v 22:57 | KyNiShiTa


Anabeth Laysean

30. ledna 2013 v 22:36 | KyShi |  Pc grafika
Tak tu mám zase jeden obrázek. Zatím jsem sem přidávala jen KyShi a NiETu (naše vytvořené charaktery), tak je načase sem dát i další námi vymyšlené postavy. Každá z nic má pro sebe typický charakter a příběh, který má většinou něco společného s ostatními postavami. Nebudu vás zatěžovat nějakým dlouhým vyprávěním o životě Anabeth (já vím, měli by se psát 2 n, ale ono jí to tak nějak zůstalo :D), tak vám sem dám jenom stručný přehled, aby jste si udělali obrázek, kdo to je:
Celým jménem je Anabeth Laysean, je to sailerka z rodu Axdis (námi vymyšlená rasa, původně to byli upíři, ale po naší rekonstrukci s nimi už neměli moc společného, takže tak vznikli saileři :)) , rodiče Erzio Foyerras a Keira Sarah Laysean, povoláním žoldák. No to je asi tak to nejdůležitější, možná někdy napíšu všechny informace o našich postavách nebo o sailerech apod., ale to je spíš taková záležitost, kterou bych tady moc nerozvíjela. Asi budu jen přidávat nějaké obrázky (ostatně co jiného kreslit že? :D) a tím to hasne. Ale už dost mého tlachání a tady máte tu slibovanou kresbu :).


Hobbit - Song of the Lonely Mountain

1. ledna 2013 v 0:42 | KyShi |  Other music
Přeji vám vše nejlepší do nového roku!!!! Jako takový novoroční začáteční článek blogu sem dávám tuhle nádhernou písničku z filmu Hobit. Kdo neviděl, určitě doporučuji zajít do kina, stojí to za to :).