Prosinec 2012

Veselé Vánoce 2012!!! :D

24. prosince 2012 v 16:07 | KyNiShiTa |  Co se jinam nevešlo...
Tak jsme úspěšně přežili neúspěšný konec světa a teď se spokojeně můžeme radovat z Vánoc :). Tímto vám chceme popřát veselé Vánoce a vše nej do nového roku! Užijte si tyto svátky, přeci jen jsou Vánoce jen jednou do roka :).Dragon Egg Saga - Hatching

23. prosince 2012 v 20:12 | KyShi |  DF
Hodila jsem pár screenshotů dohromady a máme tu hned kousek z příběhu DF. Co všechno DF hrdina zkoušel, aby se vylíhl jeho drak? Koukněte pod perex :).
Toho Click anywhere to continue si nevšímejte. Nechávám to tam, protože pak je každé okno stejně velké :).
!!!Pozor spoiler za hry Dragon Fable!!! Nechci nikomu kazit překvápko ze hry, proto koukejte jen na vlastní nebezpečí.

Nickitta Emily Tarres

9. prosince 2012 v 21:08 | KyShi |  Pc grafika
Tak jsem se nějak zabrala do kreslení, že jsem dodělala NiETu :). Tohle je první obrázek jejího nového vzhledu, sice jsem tam dala trošku víc odlesků, ale mně se líbí :).

Kyoko Shiyomi - Smile!

8. prosince 2012 v 17:43 | KyShi |  Pc grafika
A je tu další! Teď na chvíli přestanu s obrázky Kyoko a začnu dělat také nějaké s NiETou :D. Mám už jeden rozdělaný, takže se těšte :). Tenhle už mám hotový delší dobu, jen jsem byla líná ho sem dát. Zase pozadí na prd...no...ale jinak s obrázkem jsem spokojená. Kyoko tu vypadá mladší, než doopravdy je, ale to snad nevadí ne? :D Strašně moc se mi totiž líbil základní obrázek, tak jsem si podle něj musela také někoho nakreslit a Kyoko se nabízí jako nejlepší řešení. Ale aby tu nebyla samá Kyoko, nakreslím i nějaké jiné, třeba Vittorii, Erzia nebo NiETy Jakea n_n. Jen teď najít nějaké dobré podklady. Nebo bych mohla vytáhnout nějaké mé kresby a překreslit je, teda pokud někdo u nás opraví scanner, ten krám zase nefunguje :/. Tak zatím, půjdu teď na chvíli zase hrát DF :D.


Dragon Fable

3. prosince 2012 v 16:00 | KyShi
Dragon Fable

Přihlásit se můžete ZDE
Oficiální stránky ZDE

Info o hře:
Dragon Fable je internetová hra mého dětství, které předcházelo obrovské nadšení z Adventure Quest. Jedná se o free RPG hru, kterou nemusíte stahovat. Stačí si jen založit účet a rovnou se můžete ponořit do světa plného příšer, magie, srandy a hlavně draků. Celá hra je přeplněná vtipnými hláškami, které příjemně zlepšují pocit z hraní. V obřím světě Dragon Fable najdete nesčetně NPC postav a některé si dokonce můžete přizvat k vašim dobrodružstvím! Dojem z hry nezkazí ani 2D grafika, jen někteří můžou mít problém s přelouskáním anglických textů. Jednou velkou nevýhodou je Dračí amulet, který pokud nemáte, omezuje mise a zbraně, které můžete používat. I přes to se Dragon Fable řadí mezi mé nejoblibenější internetové hry a vždy se k němu ráda vracím.