Listopad 2012

Hlásím se aneb AC3 u mě doma :D

25. listopadu 2012 v 15:23 | KyShi |  Co se jinam nevešlo...
Tááák pustila jsem se do psaní většího článku. A na co? To se nechte překvapit, ale prozradím, že se jedná o jednu z mých nejoblibenějších online her :).
Jinak mám dneska svátek :D! A co jiného bych si mohla přát než AC3? Tak už od pátku mi leží na stole speciální edice Xzone s brkem a notesem, ale instalovat ji budu až dnes, přece jen je to dárek na svátek a nebylo by fér to instalovat dřív :). Pokud chcete vidět jak vypadá, dávám vám tu odkaz na Xzone TU!
Co dál? Už pár týdnů sleduji nový seriál, který dávají každý pátek na jojce. Možná jste o něm slyšeli, ale spíš než slovenský název Kde bolo Tam bolo vám řekne originální název Once Upon a Time. Pořád nic? Tak určitě poznáváte tenhle obrázek(nebo spíš ty postavy :)).
Pokud i přes to ne, tak vám ho doporučuji, je to jeden z mála seriálů v Tv na které se pravidelně koukám, jelikož spíš sleduji takové, co v televizi nenajdete. Tenhle jsem si původně chtěla také zkouknout na internetu, ale voala, je v Tv!!! :D Tak já jdu plnit své povinnosti a vy se tu mějte! :)

Alan Wake: American Nightmare - The Happy Song (Poets of the Fall)

11. listopadu 2012 v 13:53 | KyShi |  Hudba z her
Tak jsme včera s NiETou dohrály Alan Wake: American Nightmare. Úplně zbožňuju hlavního záporáka Mr.Scratche :). Musím říct, že sice normální Alan Wake je v mnoha ohledech lepší, ale American Nightmare u mě zabodoval hlavně hranými filmečky s úžasným hercem jménem Ilkka Villi, který ztvárnil nejen Alana Wakea, ale i Mr. Scratche, ale také hudbou, doprovázící některé scény. Proto jsem se rozhodla dát sem tuhle Scratchovu písničku a rovnou s videem, kde na ni tancuje :D. Tak se tu můžete kochat 4 minuty Scratchovým tanečkem a zpívat si velice jednoduchý psycho text :).


Kyoko Shiyomi :D

1. listopadu 2012 v 22:34 | KyShi |  Pc grafika
Tak začínám zaplňovat rubriku PC grafika. Jako další tu mám zase obrázek Kyoko. Co k tomu dodat, jsem s ním spokojená, ale to stínování mě jednou zabije :D. Jinak o pozadí nemluvím, to je tam jen, aby byla zaplněna zadní plocha. Když já jsem tak líná udělat pořádný pozadí n_n. Jinak mám v plánu spoustu obrázků, tak se těšte!