Říjen 2012

Smosh - Ultimate Assassin´s Creed 3 Song

27. října 2012 v 23:00 | KyShi |  Parody & Fun
Tak z téhle písničky nemůžu, musím ji poslouchat pořád dokola :D. Jistě znáte dvojici bavičů z youtube Antonyho a Iana, kteří si říkají Smosh. Tenhle pátek vydali music video na Assassin´s Creed 3. Nejen, že je video zábavné (já se u něj řežu v jednom kuse, hlavně ty jejich výrazy :D) ale i píseň je neskutečně chytlavá :)
So...how many fools can I kill today? :D


10. Design

21. října 2012 v 23:24 | KyShi |  Blog a změny
Sice jsem moc článků od posleního designu nepřidala, ale to je jen o mé lenosti a nekončících písemkách ve škole. Proto jsem se rozhodla dát nový design, aby to tu trochu rozproudil a nebyl tak ponurý, jak ten před tím :). Předem se přiznávám, že jsem ho odflákla, prostě jsem jen chtěla nějakou změnu a moc času nebylo. Ale i přes jeho jednoduchost se mi líbí :). Jinak hlavním námětem je One Piece. Už před časem jsem psala, že tohle anime úplně žeru :D! Na blogu zatím anime není, i když jsem jeho velký fanda, ale vše se může změnit. Ostatně jak jsem zmiňovala, když tenhle blog začínal, najdete tu vše, co nás zajímá :). Ale teď už bez zbytečných žvástů k designu:

Název designu: Mugiwara Power
Zdroj obrázku: deviant art(adresu bohužel nemám uloženou :( )

Hlavní obrázek: Luffy držící vlajku slamáků. Co jiného k tomu dodat :).

Stránka: Oranžová, po okrajích má ozubená kola. Proč? Prostě se mi tam chtěli dát :). Písmo je černé, nejdřív jsem nevěděla jestli bílé nebo černé, ale ono to vyšlo tak nějak na stejno. Nakonec vyhrála černá :)

Menu: Zase trochu překopané. Nápisy jsou nové, blog má více stamps a dokonce písničku týdne :D. Tu budu měnit asi každý týden(pokud si na to vzpomenu) a bude to ta, kterou zrovna s NiETou poslocháme nebo se nám líbí :). Jako prní je tam Castle of Glass od Linkin Park. Videoklip k téhle písničce vyšel nedávno a je věnovaný hře Medal of Honor: Warfighter. Má chytlavou melodii, nemůžu si ji přestat pouštět :).

Náhled: Přidám v nejbližší době...

Doufám, že tu tenhle design chvíli přetrpíte, páč než se rozhodnu zase udělat nový, bude tu další rok :D

Kyoko Shiyomi

21. října 2012 v 22:20 | KyShi |  Pc grafika
Aaaaaa!!! Se svou PC kresbou začínám být nějak pozadu. Jen 4 kresby a jen jedna z roku 2012?!? Tak to sem musím hned nějakou přidat :). Opětovně jsem si našla Paint Tool Sai a tohle je můj první pokus po 3 letech v něm :). Tak tu je tahle kresba Kyoko, upřímně jsem s ní spokojená, nečekala jsem, že lineart ve Sai jde tak dobře :D. Začala jsem teda kreslit novým, mě vyhovujícím stylem - tím myslím lineart a stíny v Paint Tool Sai a barvení v GIMPu. Z hlediska barvení dávám pořád GIMPu přednost, je prostě pro mě více vyhovující :). Jinak pozadí co možná nejvíc odfláknuté, nebaví mě se s ním vykreslovat, tak tam házím jen nějaké barvy :). Jinak moje produktivita PC obrázků zase stoupá, už mám zase jeden rozdělaný a spoustu připravených. Tak já běžím kresit :D!


Rozcestník-Naše Výroba

21. října 2012 v 21:57 | KyNiShiTa