Květen 2012

Překopání rozcestníků a další úpravy

9. května 2012 v 18:55 | KyShi |  Blog a změny

Tak když už jsem zpátky, provedu zde radikální změny. Začnu s rozcestníkama, jsou ještě z doby, kdy blog začínal, proto se je pokusím krapet zmodernizovat. Dále ikonky, asi dočasně upravím nějaký obrázek z Deviant Artu na ikonku a pak časem dopachtím ty vlastní. Dále se pokusím přidávat nějaké články, spíše se budou skládat z novinek ze zingu a nějakých videí. Časem přidám i nějaké to info na hru, jako první bude následovat Alan Wake :). Ke všemu jsem doupravila design, aby nebyl tak rozhozený. NiETa potvrdila, že je to už v pořádku, ale pokud by měl někdo s ním ještě problémy, napište.
Hlavně chci podotknout, že tu budou probíhat změny v následujících dnech (ale ne o víkendu, to
jedem na vodu juchůůů), proto mějte nějaký čas pevné nervy, ono to tu zase fungovat bude :D.

↓↓↓↓Průběh údržby si můžete přečíst pod perexem↓↓↓↓

Amnesia bude mít pokračování

9. května 2012 v 17:54 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Skvělá hororová FPS Amnesia: The Dark Descent se možná rozroste o druhý díl, pokud můžeme věřit nové teaser stránce.

Tohle hlásá už ne tak nová novinka ze zing.cz. Opravdu se můžeme dočkat pokračování? Budeme opět hrát za Daniela nebo se setkáme s někým jiným? Kde se bude hra odehrávat?

Otázek je spousta, ale zatím je nám známa jen teaser stránka, kterou spustilo studio Frictional Games. Nachází se na ní obrázek s nápisem ,,něco se vynořuje,,. Co to znamená?

Jelikož čas jde dál, tahle novinka není moc aktuální a ledacos se změnilo. Když nyní kliknete na zmiňovanou stránku, objeví se vám...No, koukněte se sami :) ZDE , najdete zde i pár obrázků.

Tak co? Budem se zase bát a padat ze židlý? A co říkáte na název -A Machine For Pigs- ? Zahrajete si dvojku? Já určitě ano :)

ne již tak aktuální novinka ze zing.cz ZDEA budeme se bát...

Alan Wake - Poets of the Fall: War

9. května 2012 v 17:00 | KyShi |  Hudba z her
Když už tu máme toho Alana, tak sem musím dát tuhle nádhernou písničku. Teď ji poslouchám pořád, prostě se jí nemohu nabažit :). Hraje ve hře z rádia, pak se tam hned seběhnou nepřátelé, takže vám hraje tenhle skvost a vy přitom roznášíte světelnou smrt na výtvory temnoty. Ale teprve, když jsem dneska zkoukla tohle video, opravdu jsem si tuhle písničku zamilovala. Jen posuďte sami. Takové videoklipy by měli dělat ke všem hrám :)


Pro písničku s textem klikněte SEM
Pokud máte problémy s videem nebo se vám zobrazuje jiné(taky se už stalo), tak kliknetě SEM

Zpět s 9.designem

9. května 2012 v 16:27 | KyShi |  Blog a změny
Wohooo tak jsem tady zas :D. A co je tu nového? Design! Teda chtěla jsem říct, že jsem si udělala chvilku času (chvilku? nejmíň 3 a půl hodiny :D) a splácala jsem tohle. Přece tu jen dlouho nic nebylo. A s čím je design tentokrát? S naší čerstvě dohranou hrou, která mě úplně uchvátila. Alan Wake vyšel před nějakým časem na PC, takže jsem si ho musela zahrát :). A že je to pařba! Celý příběh je s hororovým nádechem a je vyprávěn formou seriálu. Na začátku každé kapitoly je rakapitulace předešlého děje. Prostě úplný seriál :D! Ke všemu nacházíte stránky s tím, co se má stát, čtete nápisy, které jsou vidět jen na světle a snažíte se rychle dostat pod lampu, aby vás temnota nedostala. Asi udělám na Alana info. Ale teď k designu. Je jednodušší než ten předchozí a bojím se, že na vašich obrazovkách bude dost rozhozený, páč mám vážně velkou obrazovku (dokonce větší než tu minulou :)), takže jsem to nastavovala převážně na svou. Info najdete pod perexem...