Listopad 2011

Ano jsem to opět já n_n

12. listopadu 2011 v 11:41 | KyShi |  Důležité!!!
Wohooo jsem zpátky :D! Ale ne na dlouho, jen jsem vám chtěla oznámit pár věcí... Takže zaprvé - blog je pozastaven na dobu neurčitou - oznamuji po docela dlouhé nepřítomnosti co :) ?
Ale nebojte se, s blogem jsem ještě nadobro neskončila. To víte škola a písemky. Máme jich až nad hlavu, píšeme třeba i tři až čtyři za den a to nemluvím o poznávačce hub, co jsme psali tenhle týden. Ještě mě čekají asi čtyři testy se slohem a referátem na Rihannu *wohoo*, ale pak už je volno, neboť nám ředitel dal v pátek prázdniny :). Ale stejně žádné články nebudou. Proč? Zde máte bod č.2 - spousta nových zájmů - aneb mám několik nových her a to konkrétně Heroes of Might and Magic VI a zrovna instaluji TESV:Skyrim (aaa moje peněženka dostala pěkně na frak XD). K Heroes nemám zatím žádné výhrady, náramně se při něm bavím, ikdyž mi dali pryč moji oblíbenou rasu :(. Ale nevadí, našla jsem si náhradu v podobě barbarů :D! A ke Skyrimu mám jedno velké plus a to mapu, která byla ke hře. Asi si ji nechám zarámovat a pověsit nad počítač :D. A další bod - rozkoukané nové anime - po zhlédnutí celého Fullmetal Alchemist jsem se dala do nového anime a to One Piece. Doporučuji každému, ikdyž je strašně dlouhé (zatím asi okolo 510-520 dílů? a pořád vychází), ale dá se to stihnout celkem rychle dohnat. Ostatně já jsem u 290 dílu a koukám asi od 10.září, přičemž každý díl má asi 25min. Tohle anime mě tak nadchlo, že jsem si na narozky musela říct o figurku hlavního hrdiny Luffyho n_n (tímto chci poděkovat NiETě za její velkorysí dárek).
Co dodat? Mějte se prozatím pěkně a nebojte se, určitě se znovu vrátím. Když ne v nejbližší době, tak o vánočních prázdninách určitě :).