Září 2011

Dragon Age II - další DLC

17. září 2011 v 12:04 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Fanoušci Dragon Age II se mohou těšit na již druhé příběhové DLC s názvem Mark of the Assassin. V hlavních rolích nás zde kromě Hawkeho čeká i hvězda webserialu The Guild, Felicia Day, jež se podílela na hrané adaptaci hry - Redemption.
Příběh rozšíření se pak bude točit okolo tajemného šperku "Heart of the Many", který se budete snažit ukrást z pevnosti plné nejrůznějších pastí a nepřátel.
Vydání je zatím naplánováno na 11. října, a to na všechny podporované platformy. Tedy Playstation 3, Xbox 360 a stolní počítače.

A nakonec tu máme trailer k DLC:
Zdroj:ZDE

Nevíš co hrát? Zahraj si LEGO!

3. září 2011 v 17:55 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Aaa sladké časy, když jsme si stavěli domečky a autíčka z LEGO kostek. Ještě teď mám doma na poličce svého prvního draka...z Lega :). Ale k věci. Máte opravdu rádi svět LEGO? Tak vám doporučuji si zahrát nějakou LEGO hru. Setkáte se v nich nejenom s LEGO kostičkama, ale i s vašemi oblíbenými hrdiny. Říkáte si, co to plácám, ale kdo zná, tak ví. Série LEGO her je proslavená třeba Indiana Jonesem nebo Star Wars, ale já se zaměřím na ty novější hry. Tak co? Chtěli byste si zakouzlit s Harrym Potterem nebo se plavit po moři s Piráty z Karibiku? Obojí je možné.

LEGO Pirates of the Caribbean
Zde se nám představí naši známí piráti v čele s Jackem Sparrowem. Můžete si s nimi projít všechny 4 díly série Pirátů z Karibiku a přitom se pobavit unikátním LEGO humorem. Neradi hrajete sami? Zde se vám nabízí možnost Hra dvou hráčů, která umožňuje vašemu kamarádovi sdílet vaše pirátské dobrodružství a to rovnou u vás doma u jedné klávesnice (ke všemu můžete rovnou vašeho kamaráda nakopnout, že vám bere penízky a nemusíte na něj křičet přes skype :D). Dále vám hra umožňuje režim Freeplay, ve kterém si můžete zopakovat úroveň a objevit dosut neobjevené předměty nebo Jackův kompas, který vám umožní hledat ,,neviditelné,,.


Je čas zvednout kotvy a přesunout se o kus dál...

LEGO Harry Potter: Years 1-4
Už je to dávno, co Harry Potter přišel poprvé do Bradavic. Tak proč si to nepřipomenout? Tahle LEGO hra vám umožní nahlédnout do prvních čtyř dílů Harryho Pottera a prožít báječné čtyři roky v Bradavicích. Učte se kouzla a lektvary, prošmejděte každý kout a roztřískejte na kostičky vše, co se dá (a že se toho dá hodně :)). Opět zde máme unikátní humor a možnost Hry dvou hráčů. Nechybí ani Freeplay, ve kterém můžete doobjevit to, na co jste neměli čas ani prostředky.


Na co se můžete těšit?
Harryho dobrodružství nekončí čtvrtým rokem, tak kde máme ty zbývající? Nebojte se, už jsou ve výrobě :). Můžeme se na ně těšit již v listopadu tohoto roku. Pokud byste chtěli vidět nějaké screenshoty z let 5-7, koukněte SEM.


Znova do lavic...

1. září 2011 v 23:36 | KyShi |  Co se jinam nevešlo...
Takže tu máme zase 1. září a většina z nás dneska navštívila svou školu. Pro mě to byl velký skok, protože dneska byl můj první den na střední a to bych nebyla já, abych si nevybrala jeden z nejtěžších gymplů...Nu což, neměli jsme žádný ,,slučák,, takže tam nikoho, až na svoji kámošku, neznám a s mojí chorobnou nervozitou z rozhovoru s neznámými bude trvat nějaký ten čas, než zapadnu. Aspoň máme dobrého třídního. Pokusím se tam ty čtyři roky přečkat, ale s blogem to nevypadá moc dobře. Teď ze začátku třeba nějaký čas bude, ale pak už budu přidávat články jen v omezeném množství podle času. Jéééj a toho času bude pěkně málo, když vezmu v potaz můj strach ze špatných známek, to se pak dokážu učit i do dvou do rána XD. A jaký byl váš ,,první,, školní den?