Srpen 2011

Herní filmy? Koukněte na CSFD!

29. srpna 2011 v 1:37 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Jen se tu na chvilku zastavuji s novým zjištěním a pár odkazy na CSFD.cz

Mass Effect
Každý fanoušek Mass Effect ví, že bude film. Potvrzuje to TENHLE ODKAZ na csfd.cz.

Dragon Age
Více mě ale překvapil nález animovaného Dragon Age (ano čtete zprávně Dragon Age :)) TADY.

Assassin´s creed
Krátkomentážní film Assassin´s Creed: Lineage jsem už viděla a určitě doporučuji zkouknout. Na csfd ZDE a zkouknout můžete ZDE.
Na Assassin´s Creed vyšel ještě jeden krátkomentážní film a to Assassin's Creed: Ascendance. Neměla jsem ještě šanci ho vidět, ale můžu vám dát odkaz na csfd ZDE.


Silent Hill

A máme tu už starší film Silent Hill, který je udělán hlavně podle prvního dílu, ale nese s sebou i něco z druhého (pyramid head :D). Na csfd ZDE. Už jsem ho zkoukla celkem dvakrát a je to slušný horor :).
Na Silent Hill se připravuje další film a to 3D s názvem Revelation, který by měl být údajně hlavně na třetí díl (jaj můj nejoblibenější :D). Na csfd ZDE. Pokud bude v kinech (a pokud se mnou někdo půjde), tak nebudu váhat a půjdu rovnou na 3D :).


Resident Evil
Ajaj tak tady máme hned několik filmů. Nejdříve ty hrané...zatím jsou čtyři díly. Všechny jsem je už viděla a rozhodně nejsou k zahození, prostě klasická akční střílečka zombie (a ty já ráda :D)
Na csfd: 1. Resident Evil ZDE
2. Resident Evil: Apokalypsa ZDE
3. Resident Evil: Zánik ZDE
4. Resident Evil: Afterlife (squeee byla jsem v kině a na 3D :D) ZDE
5. připravovaný Resident Evil ZDE
A pak ještě animovaný Resident Evil: Rozklad, který určitě brzy zkouknu :). Na csfd ZDE.Prince of Persia
Á můj favorit č.1 Prince of Persia: The Sands of Time. Rozhodně doporučuji zkouknout nejen proto, že tam hraje úžasný Jake Gyllenhaal a to dokonce v hlavní roli, ale protože se údajně jedná o jeden z nejlepších herních filmů (a to určitě ano :)). Na csfd ZDE.

Final Fantasy
Tak s touhle hrou zatím nemám zkušenosti stejně jako s filmy. Možná že je časem zkouknu, možná že si i zahraju hru, ale těch her je tak mnoho... Ikdyž to hlavní Final Fantasy asi nezačíná od první hry nebo ano? A navazují na sebe vůbec? Ptám se vás, protože vážně nevím, nějak jsem to nezjíšťovala, ale chtěla bych si tu hru někdy zahrát :).
Filmy jsem našla dva a to Final Fantasy VII: Advent Children, na csfd ZDE, a Final Fantasy: Esence života, na csfd ZDE.
Teda upřímně jsem těch filmů na Final Fantasy našla víc, ale podle mě jsou tyhle dva takové známější...


Tak to je asi všechno, na co jsem si vzpomněla :). Těch filmů je a bude víc. Pokud chcete vědět, kde je zkouknout, popřípadě stáhnout, napište do komentářů.

Dragon age 3 - ideální kombinace

22. srpna 2011 v 19:40 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Jedna z novinek na zing.cz uvádí, že připravované Dragon Age 3 bude kombinací obou dvou dílů, přičemž si z nich vezme to nejlepší. Osobně si myslím, že se setkáme s nadabovanou hlavní postavou (DA2) a možná, že se vrátíme k rozrostlé mapě (DA:O) :). Taky bych brala možnost vytvoření elfa typu DA2 za hrdinu, strašně moc se mi líbí jejich oči n_n...
Co nám říká ona novinka? Přečtěte si...

Ray Muzyka z Bioware se fanouškům fantasy série Dragon Age pochlubil, že plánovaný třetí díl bude "ideální" kombinací dvou předchozích.
"Tvůrčí tým chystá pár věcí, které překvapí oba fanouškovské tábory; jak ty hardcore, tak nováčky a návdavkem nabídne to nejlepší z obou prvních dílů," prozradil Muzyka.
"Jednou z nejdůležitějších věcí pro nás v Bioware je zpětná vazba od hráčů, kterou bereme nesmírně vážně. Jsme si proto vědomi toho, že spousta fandů stále očekává něco víc podobného Origins. Dočkají se."
"Nezapomínáme ale samozřejmě ani na nově příchozí, kteří byli v řadě případů ve dvojce příjemně překvapeni akčními souboji a uživatelsky přívětivým zpracováním."


ZDROJ: ZDE

Elder Scrolls V: Skyrim - Screenshots

22. srpna 2011 v 1:30 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Máme tu pár screenshotů postav ze Skyrimu. Pokud chcete vidět víc, koukněte na zdrojovou stránku SEM.(Zbytek pod perexem...)

GoodGame: Mafia

21. srpna 2011 v 12:00 | KyShi |  Internetové a online
GoodGame: Mafia

Přihlásit se můžete ZDE

Info o hře:

GoodGame Studios je známo řadou internetových her, mezi které patří i Mafia. Jedná se o hru ve stylu Shakes & Fidget, ale místo fantasy hrdiny se vtělíte do role obávaného gangstera. Tak už jste připraveni vzít do ruky pořádný kolt, k noze nějakého trhače a vyrazit do ulic?

Jak začít?

(Pod perexem...)

Naše figurky z her

19. srpna 2011 v 15:27 | KyShi |  Co se jinam nevešlo...
Myslím, že jsem se už zmiňovala o mém a NiETy dárku na Vánoce, který přišel místo v prosinci v květnu :D. Musíme být vždycky originální, tak jsme si objednali figurky Sheparda z ME a Ezia z AC. Objednávali jsme je asi v listopadu, ale neměli je na skladě, přijít měly v únoru, ale pak to změnili na květen -_-. Zatím jsem sem nemohla dát obrázky, jelikož jsem nemohla najít USB k mobilu, ale už ho mám :D ! Tak vám sem dávám ty fotky a předem se omluvám za tu kvalitu, je to focené z mobilu.

Fotky pod perexem↓↓↓

8. Design

19. srpna 2011 v 2:49 | KyShi |  Blog a změny
Tak to bylo zase jednou práce...ale výsledek je docela slušný ne :) ? Jak jsem se zmiňovala, udělala jsem design zarovnaný k okraji. Nakonec jsem svůj obrázek Hawke nepoužila, páč jsem líná ho sesmolit na počítači -_-... Je to poprvé, co jsem vytvářela takový design. Jelikož ještě nemám takové zkušenosti, našla jsem si na internetu několik návodů. Ze všech těch rad nakonec vzniklo tohle (pokud budete chtít odkazy na návody, tak napište do komentářů). Nejhorší bylo nastavování, nad tím jsem stávila asi...hodinu až dvě? Každopádně do nového se jen tak nepustím, takže tu tuhle hrůzu budete muset nějaký ten čas snášet :).

Info o designu pod perexem...

Tužková kresba Lady Hawke - by KyShi

15. srpna 2011 v 2:19 | KyShi |  Kresby na papír
Tak a teď mě fanoušci DA2 přetrhnou :D. Kdo jiný než já by mohl takhle zhatit Lady Hawke? Ale abych začala od začátku, byla tu kniha...a ne jen ledajaká kniha, ale Škola kreslení :). Náhodou jsem ji včera v jedenáct večer vytáhla zpoza repráku a začala si ji prohlížet kvůli inspiraci. Jelikož už nějakou dobu uvažuji o novém designu, přemýšlela jsem nad nějakým obrázkem na téma DA, který bych zpatlala a následně, po úpravě na kompu, použila na design. A takhle vznikla tahle Lady Hawke (konkrétně má Vivien)... Celkově jsem s ní spokojená, jelikož mi nezabrala ani tolik času, kolik jsem zamýšlela a na to, za jakých podmínek a světle byla vytvořena... Pokusila jsem se také o něco jako stínování a to dokonce bez rozmazávání :D. Tak se pokochejte mým výtvorem.

(Pro náhled klikni ↓↓↓)

Přiznám se, že naskenovaný to vypadá jinak než v reálu...já nwm zdá se mi, že má větší ret než ta, co je na papíru předemnou...

Záměr byl vytvořit smutně zamyšlenou Hawke. Doufám, že se mi to povedlo :). Omlouvám se za špinavost, nemůžu za to, vždy ten obrázek celý ušpiním od tužky :). Také jsem si fotila jednotlivé fáze kreslení na mobil, pak je sem dám (proč? jen tak XD)

Herní knížky

9. srpna 2011 v 21:59 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
A teď tu máme něco pro čtenáře. Jsem veliký zastánce herních knížek a rozhodně si nenechám ujít Mass Effect:Deception a Dragon Age:Asunder :) A co vy? Také vás láká tohle počteníčko?

Seznam knih najdete pod perexem. Zdroj článku najdete ZDE.

PS: Pro dnešek už s newskami končím, zbytek dodám zítra.


Might & Magic Heroes VI - Frakce

9. srpna 2011 v 21:30 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Taky se už nemůžete dočkat Heroes VI ? Já teda vybuchuji netrpělivostí, jelikož Heroes byly vždy moje nejoblibenější hry pro více hráčů. Začínala jsem trojkou a nyní jsem hrdý hráč pětky :). A co připravovaná šestka? Asi co nejvíce hráče zajímá je, za koho budou moci hrát. Přináším vám video, ve kterém si můžete prohlédnout jednotlivé frakce. Tak už jste si vybrali? :D


Mass Effect III - Multiplayer ?

9. srpna 2011 v 21:15 | KyShi |  Newsky a zajímavosti z herního světa
Tahle novinka prošla aktualizací, ↓↓zde↓↓ je původní znění newsky...

Informace pochází z obálky zmíněného času, kterou si můžete prohlédnout níže. Multiplayer Mass Effect 3 má být dále představen na gamescomu v Kolíně nad Rýnem a následně v září na výstavě ve Velké Británii.
Nedávno se na internetu objevily další spekulace o multiplayeru v Mass Effect 3. Ty tvrdily, že multiplayerová část bude do hry přidávaná prostřednictvím dodatečného obsahu po vydání hry, protože se v současné době BioWare soustředí na kampaň pro jednoho hráče.

Aktualizace přinesla ↓↓tento↓↓ dodatek...

Podle nových informací to vypadá, že níže zmíněný magazín zaměnil multiplayer za kooperaci. V Mass Effect 3 bychom se tedy měli dočkat kooperace, která nabídne možnost třem hráčům zhostit se role jednoho z hrdinů a projít si paralelně hlavní příběh.
Kooperace by podle Xbox World 360 měla fungovat po aktivaci EA online pass systému.

A tady máte onu stránku z magazínu.

ZDROJ : ZDE