7. Design

7. května 2011 v 16:53 | KyShi |  Blog a změny

To byla zase jednou fuška :D. K mému štěstí je už hotovo a blog se může konečně pyšnit svým novým vzhledem. Proč jsem vlastně změnila ten předchozí, když tu byl asi 2 týdny? Abych se přiznala měl větší chybu, která mě štvala. Byl strašně náročný, což způsobovalo pomalé nahrávání hlavně záhlaví a někdy se nenačetlo vůbec. Také po nějaké chvíli končilo pozadí stránky. Tahle chyba by se dala napravit, ale musela bych se hrabat v nastavení. Raději jsem se pustila do nového :). Našla jsem opravdu hezké obrázky z DA2 a to hlavně Fenrise a jednu Hawke. Design je narozdíl od toho předešlého ve světlých barvách a nenáročný na načítání. Také stránka už není useklá. Určitě tu tenhle vzhled vydrží dýl než ten předešlý. A ještě bych se chtěla omluvit, že mi trvalo tak dlouho ho nastavit. Začala jsem ho dělat ve čtvrtek večer a neodhadla jsem, kolik hodin mi to potrvá. Jelikož jsem další den šla do školy, nechala jsem ho rozdělaný. Část jsem dodělala včera, když jsem přišla domů. Zbývalo mi jen menu a to jsem slibovala večer, ale když jsem se vrátila z kina (mimochodem film Zdrojový kód je super a hraje tam Jake G.*squeee* :D) tak jsem na něj úplně zapomněla. Slibuju, že příští design nebudu nechávat nedodělaný, vypadá to pak blbě XD.

Info pod perexem...

Jmenuje se: Let's fight aneb Fenris the Lyrium Ghost (nic jiného mě nenapadlo XD)
ZDROJ OBRÁZKŮ: všechny z deviantart.com od myspacedementia

Záhlaví: Fenris a Hawke zaujímají bojové postoje XD. Doplněno cákanci a nějakýma brushema. Pozadí v papírově žlutobéžové.

Stránka: Snažila jsem se použít podobnou barvu jakou mají ,,krvavé,, skvrny v záhlaví. Nakonec působí jako jednolitá čára zakončena cákanci. Písmo má papírově žlutobéžovou barvu, ale moc to vidět není.

Menu: Nadpisy jsou malinko nečitelné. Narozdíl od minulých designů byly dělány v GIMPu a tam se mi jiné písmo nepodařilo vyhrabat. Pokud na ně budete nějakou dobu zírat, nakonec je přeci jen přečtete XD.

Okraje str.: Aaa tady se nám skví Fenris a hned dvakrát. No jo jsem totální Fenrisfan tenhle fakt se nezmění n_n.

Zápatí: ...

Náhled:

Dneska se ještě pokusím přidat nějaký článek. Nebo půjdu raději hrát DA2? Ještě nwm, ale vypadá to na jasnou výhru druhé možnosti :)...
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Annie-chan Annie-chan | Web | 7. května 2011 v 20:06 | Reagovat

Naprosto nádherný... a ten Fenris... fňuuuu! *_*
BioWare vytvořila nesmrtelnou romanci :D.

2 KyShi KyShi | Web | 7. května 2011 v 20:15 | Reagovat

[1]: Souhlasím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama