DA:O Grey Warden

2. února 2011 v 2:26 | KyShi |  Pc grafika
Tak jsem zase rozdělala nějakou patlanici a vida i jsem ji dodělala!(což se moc tak často nestává XD) Já vím, slibovala jsem Shepardku, ale pořád se nemůžu dostat k jejímu dokončení. Tak jsem v neděli dostala amok kreslení a vzniklo z toho tohle. Na to, že jsem si nad tím vytrpěla o polovinu času míň než normálně, to docela ujde. Zase mi nejvíce času(ostatně jako vždy)zabralo stínování a dolazení barev :/. A co to vlastně na tom obrázku je? Tak tohle je, milí lidé, moje postava z mé nejoblibenější hry Dragon Age. Co o ní tak říct. Jmenuje se Rossalline Cousland, je to rogue,dualista a bard a samozřejmě královna Fereldenu(ostatně jsem si to vydobyla hromadou dárků a poslouchání blábolů našeho milého Alistara. Samozřejmě jsem ho nemohla nechat zemřít no....ale to je zas něco jinýho n_n). Teď mě napadá ukořistit nějakou NiETinu práci na jejím Jakeovi Kaspišovi Couslandovi(kdyby jste viděli jeho lícní kosti XD)a dát ji sem, i když by mi hrozilo jisté kickassnutí. No nic možná časem, tak užijte si obrázek :).


Neco se vám nezdá? Jestli je to, že ten účes, barvy vlasů a očí a tetování není v Dragon Age, tak jednoduché vysvětlení je zde: dragonagenexus mody
Drobet jsem se v celé hře rejpnila a nakonec se mi povedlo vložit do hry pár slušných módů. A to tetování....no.....tak abych se přiznala to mód není, jsem jen líná nakreslit to co má normálně. Kdybych sem dala ještě někdy nějaké obrázky s Rossalline(a podle mě dám), tak vždy tam budu kreslit tohle tetování. Proč? Líbí se mi n_n.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama