5.Design

17. února 2011 v 3:33 | KyShi |  Blog a změny
*yawn* slibovaný design je hotový. Sice jsem při nastavování málem usla, ale nakonec jsem se přece jen převládla a dokončila tohle skvostné dílo :). No řekněte sami, není to nejhorší a ke všemu s DA2!!! Jenom menší upozornění. Je možné, že design nebude na všech kompech vypadat jak má (ostatně každý máme jinou obrazovku a já mám docela dost širokou...) a může se stát, že bude nabíhat trochu dýl. Už bych totiž nezvládla další hodiny se piplat v nastavení a GIMPu, tak jsem použila takový menší fígl jak to nastavit, aby to vypadalo přijatelně. Jenomže jak to říct....tenhle pokus má krapet větší nároky, než obyčejné moje nastavování a jelikož obrázky do záhlaví a pod. mají skoro 3 mega, bude chvíli trvat, než naběhnou. A teď si budete muset znovu přetrpět moje únavné info o designu XD...

Jmenuje se: Rise to Power (jak originální -_-)
ZDROJ OBRÁZKŮ: deviantart.com, konkrétně ty dva po stranách od rooster82 a hlavní Lady Hawke od Sternraum

Záhlaví: Dva druhy červené spolu s černou a takovou našedlou. Uprostřed je obrázek Lady Hawke s křídly Krvavého draka-ikony DA. Vím, že muž Hawke je známější, ale tenhle obrázek se mi strašně líbil, musela jsem ho tam dát :D. Po stranách jsou dva členové party z DA2 (spíš jejich černé obrysy). V levo s mečem sexy elf Fenris *squeeeee* a v pravo s rukou v bok pirátka Isabela. Místo Isabely jsem tam ještě měla Aveline, ale přece jen Isabela je známější a byla už v Origins, takže volba byla jasná. Celé je to doplněné cákancema, aby to mělo aspoň nějaký ten stylistický vzhled :).

Stránka: Tmavě rudá s takovými.....no.....?mlhavými? okraji. Písmo jsem nechala jaké bylo a to bílé.

Menu: Opět tmavě rudé s bílým písmem. Viditelné změny jsou akorát styl písma a motto, které se (po NiETiných připomínkách) změnilo. Nevěděla jsem přesně jaké tam dát, tak tam je hláška z AC :).

Okraje str.: Co dodat...červená je pěkná barva :)...

Zápatí: Skoro neviditelné, tmavě červené s bílým písmem.

Náhled:

Někdo si může říct, proč tu to info tak rozepisuju. Vysvětlení: Pokud by byl náhled nefunkční (což se mi už párkrát stalo), budete mít představu jak tak vypadal. A vlastně i já, když budu nastavovat další design, aspoň budu vědět, jestli už jsem tu podobný neměla :) (a taky z nudy, ale to je vedlejší n_n).
Už mě strašně bolí oči, tak ať žije DA2 a já jdu spát XD!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama