Únor 2011

Blog opět blbne (jaké překvapení...)

28. února 2011 v 11:28 | KyShi |  Důležité!!!

Heh... a je to tu zase. Blog opět vypověděl svoji funkci a to u odkazů. Proč? Ikonka na přidávání odkazů prostě nefunguje a je zašedlá. Já nwm jestli nemám něco bloklý nebo co, každopádně dokud to nerozběhám nemůžu přidávat články. Z části z toho, že skoro u každého článku mám odkazy a z další části mě neskutečně bolí hlava a nemám náladu psát. Chtěla jsem dneska dokončit rozdělanou recenzi na Amnesii, kterou mám rozpiplanou už od včerejšího rána, ale nečekejte ji. Tak já jdu do sebe hodit Paralen a jdu spát...
_______________________________________________________________________________
Upraveno 3.3.2011: Heh ten blog to má teda pěkně blbě vymyšlený. To nové přidávání odkazů je pěkně na nic, staré bylo lepší. Tantokrát si musíte označit text a až pak se vám zprovozní ikonka, no prostě na prd...

Rozcestník-Amnesia: The Dark Descent

28. února 2011 v 11:07 | KyNiShiTa

Lady Gaga by KyShi

24. února 2011 v 22:29 | KyShi |  Kresby na papír
Ehm....tak tohle je moje školní práce. Znáte to, vybrat si nějaký plakát, pak ho rozstřihnout (promiň Gago T-T) a nakonec dokreslit druhou polovinu... No a už u toho rozstřihnout vznikl problém. Jelikož jsem se dělila o plakát s NiETou, v rychlosti jsme udělaly pravítkem čáru a šmikly to. A jak si znalci této fotky můžou všimnout, chybí tak 3-5mm z levé poloviny. Ne že by to vypadalo jako velký problém, ale já chytrá jsem měla špatný výhled na druhou NiETinu půlku a ke všemu je NiET levák, takže mi krásně blokovala výhled její ruka. No ona na tom kvůli mému praváctví byla stejně XD. Ale nevadilo nám to, poprali jsme se s tím a vzniklo tohle za pomoci menší improvizace. Můžete ji vidět v několika případech: levá strana vlasů je ,,dokonale,, sčesaná do obloučku ne jako druhá rozcuchaná, vlasomašle vypadá jak koště atd. A dále se zastavím u stínování. No jo stínování to byl u mě vždycky problém, ale já jsem s ním stejně začala. A jak je vidět, dopadlo to no...průměrně špatně :). Spodní polovina je už čistě z nedostatku času odfláknutá. Nu což co se dá dělat. Na to že je to můj asi třetí nebo čtvrtý dokončený real obrázek tak to docela jde :). (ano pouze třetí jelikož ostatní skončily buď v koši, anebo ve stylu anime XD). Jestli mi NiETa dá povolení sem dát její verzi Gagy tak ji tu určitě uvidíte.
A tady se ukazuje úžasná práce mého starého skeneru. V reálu je stínování víc vidět a čtvrtka není tak upatlaná...Už dlouho chci nový, no možná na další Vánoce :).

Odkaz na demo DA2:RTP

22. února 2011 v 20:19 | KyShi |  DA2:RTP - Demo
A když už jsem se tak rozepsala v minulém článku o demu, tak sem dávám také odkaz na stránku ke stažení.


A pokud vás demo zaujme, napište do komentářů váš názor. Moc ráda bych věděla, co si o něm myslíte :).

screenshot
Zdroj obrázku: DeviantArt

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍP DEMO JE TU!!!

22. února 2011 v 20:07 | KyShi |  DA2:RTP - Demo
Kyoko ShiyomiÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP *pomalé rozdejchávání* už je to tady! Asi před dvěma hodinama vyšlo demo DA2!!! A jako natěšený fanoušek ho samozřejmě stahuju :D! Ještě hoďku a půl a můžu pařit :). Ze screenshotů a ukázek z hraní se nemůžu dočkat, až si hru vyzkouším na vlastní kůži, i když jde jen o demo. Plná hra se už také blíží. Přibližně za tři týdny ji tu máme a jelikož ji mám předobjednanou, měla by přijít brzo :D. A další newska: četla jsem na TÉTO stránce, že probíhá nábor lidí, kteří se postarají o fanouškovskou češtinu :). Jedno překvapení za druhým tak doufám, že aspoň ta fanouškovská čeština se podaří a my nebudeme muset jak mamlasové při hraní používat slovníky (teda v mém případě).
______________________________________________________________________

Doplněno 22.2. , 23:16
Takže demo fachčí :D. Sice jsem měla ze začátku problémy se spuštěním, jelikož mi to pořád házelo chybu, ale nakonec jsem to rozběhala :). Zatím můžu říct, že se mi velice líbí a hlavně souboje, které jsou rychlejší a více krvavější (což je pro masochysty jako jsem já s NiETou dobrá zpráva). Dále také možnosti rozhovorů typu Mass Effect jsou skvělé a ke všemu nadabovaný Hawke! Upřímně nevyhledávám chyby jako někteří, takže ode mě kritiku nečekejte(na demo ani na žádnou jinou hru). Co jenom vytknout? Že demo je anglicky a s mou znalostí rozumím tak 70% :(. Ale čeština na hru prý bude, takže hurááá jdu hrát demo :D!

Menší várka komixů

20. února 2011 v 22:23 | KyShi |  DA:O Pictures and Comic
Tak sem dávám pár dost dobrých komixů na Dragon Age, které jsem vyhrabala v kompu...
Kvůli dost velikému formátu obrázků jsem je dala do náhledů.

ZDROJ: deviantart.com (přesné autory neznám, komixy už jsem měla dost dlouho stažené v kompu a většina z nich je podepsaná)A jako poslední dvoudílný komix :)DeviantArt je takovými komixy úplně přecpaný a každý den jsou nové. Určitě doporučuju se kouknout.

NiETina tvorba

20. února 2011 v 21:52 | KyShi |  Kresby na papír
Tak sem dávám, i přes velké riziko kickassnutí, NiETiny výtvory. Ale upřímně jsou roztomilý a mají jedny z nejhezčích zubů, co jsem viděla :). Vlevo je Velký Álí alias Al Mualim z AC. Toho poštovního holuba neřešte. Jedná se o jedem omyl ze hry, který se nám stal :D. Napravo je Hawke z DA2. Opět se vyjímá svýma nádhernýma obříma zubama. A poslední jediný NiETin dokončený komix o jednonohém kuřeti, které spadlo XD. Upřímně jsou to velice hezké a srandovní obrázky na to, že je měla hotové během pár minut a to ještě při vyučování! A ona se za ně pořád stydí...nemáš za co NiET!!! :)


The Elder Scrolls V: Skyrim

19. února 2011 v 14:25 | KyShi |  Trailery & Teasery
O TES5 jsem už slyšela hodně dávno a jelikož jsem nemohla najít žádné informace, které by mi přiblížily aspoň datum vydání, přestala jsem doufat, že někdy vyjde. A hle máme tu trailer, ze kterého toho sice moc na zjištění není. Aspoň máme jistotu, že hra bude. Opravdu bude skvělé, pokud se hra povede, protože Oblivion byl velice dobrý a před tím, než jsem začala hrát DA:O, to byla moje nejoblíbenější hra. Pokusím se zjistit další informace.
Prototype 2 - Trailer

19. února 2011 v 14:13 | KyShi |  Trailery & Teasery
Zváštní, na tenhle trailer a na trailer k The Elder Scrolls 5 jsem narazila včera při hledání traileru na ME3. Nechtěla jsem je sem dávat, protože jsem si nebyla jistá, jestli to není fake, ale dneska o nich mluvili v Game Page, takže je sem dávám. Jak to vypadá, v Prototype 2 už nebudeme hrát za Alexe, ale za nějakého chlápka, který ho chce zničit (v traileru zazní jeho jméno). Opět to zřejmě bude parádní řežba :). Škoda, že si ještě rok počkáme, jelikož jak trailer říká, hra by měla vyjít roku 2012.Demo již v úterý!!! Aneb výzva od BioWare

18. února 2011 v 17:41 | KyShi |  DA2:RTP - Demo
Už je nějakou dobu známo, že demoverze DA2 má vyjít již toto úterý 22.února a to na všechny platformy. Dneska jsem zjistila na TĚCHTO stránkách, kde zjišťuji všechny newsky ohledně DA, že BioWare vyhlásil, že potřebuje 1 000 000 stáhnutých demoverzí. Pokud se podaří tohoto čísla dosáhnout, odměnou dostanete 2 předměty do hry a to knihy Lothering´s Lament a The Far Cliffs of Kirkwall. Termín pro stahování je od 22.února do 1.března. Já už se hry nemůžu dočkat a určitě si demo stáhnu (proč taky ne že?). A co vy, budete hrát demo nebo jenom plnou hru?

DA2


Zdroj informací(a pokud se chcete dozvědět více): ZDE