Shakes & Fidget

12. září 2010 v 15:49 | KyShi |  Internetové a online
Shakes & Fidget the game

Přihlásit se můžete ZDE

Info o hře:

Kdo by neznal populární komix na WOW Shakes & Fidget? Pokud jste fanoušky, můžete si zahrát populární online hru. Hraje se podobně (vlastně skoro stejně) jako Tanoth. Zaujme vás určitě svojí grafikou ve stylu malovaného komixu a také svými hláškami a různými až občas divnýmiXD jmény předmětů. Stačí si vytvořit vlastní postavu a už vás nic nezastaví za cílem probojovat se až na přední příčky síně Slávy.

Jak začít?

1.Vytvoření postavy: Vyberete si svět a dáte login. Máte na výběr ze 3 povolání, 8 ras a několika druhů vlasů, očí, uší, doplňků.....Nebo klikněte na LOS a počítač vám sestrojí postavu sám. Poté klikněte na ULOŽIT a můžete začít! (samozřejmě je potřeba aktivovat si účet přes e-mail)
1
2.Hra: Hra vám nabízí spoustu možností (minimálně 2) jak si vydělat peníze nebo komunikovat s ostatními hráči. Vlevo máte sloupcové menu odkud se můžete dostat kam potřebujete nebo můžete chodit přes náměstí.

2
3.Peníze jsou život:←trochu přehnané, ale je to pravda. Kdo má peníze může skoro cokoli.(od zakládání cechů až po vylepšování dovedností). Peníze si můžete vydělat čtyřmi způsoby:

1)misemi v hospodě-stačí kliknout na hospodu, od chlápka u stolu přijmout jednu ze 3 misí, počkat určitou dobu než doběhne časomíra a porazit protivníka, který si bláhově myslí, že takového machra jako vy může porazit. Nemůžete ale plnit mise donekonečna. Máte na to ,,touhu po dobrodružství"- 100min denně. Navýšit můžete za houbičky - 10x denně. Po půlnoci máte vždy touhu plnou.
3

2)hazardem-klikněte na chlápka v klobouku a vsaďte si buď zlaťáky nebo houbičky. Upřímně jsem to ještě nezkoušela takže vám o tom víc neřeknu.
4
3)pořádná práce-pro peníze cokoliv. Dokonce se překonat a pracovat (ještě že ne doopravdy). Pro práci kliknětě na hlídku, vyberte čas (max.10h.) a pak už jen čekat a čekat...Čím větší máte level, tím více dostanete, ale pozor! Pokud ukončíte hlídku předčasně nedostanete zaplaceno! Fakt se nevyplatí po 8h. omylem překliknout.
5
4)souboje v aréně-vyzvete-li protivníka do arény a vyhrajete souboj získáte nejen věhlas, ale pokud u sebe váš na zemi se válející protivník něco měl tak i peníze. Prohrajete-li ztratíte věhlas i prašule.

6
Pokud jsem na nějaké vydělávání zapomněla tak písněte.

4.Za co utrácet?: Pověděli jsme si jak si solidním způsobem vydělat balík, ale za co ty chrastící zlaťáčky utratit? Zase se nám naskýtá seznam řešení:

1)za statystiky-když kliknete na postavu a najedete na + zobrazí se vám kolik stojí statistiky. Klikněte na + u určité statistiky a zvýší se vám(za prachy samozřejmě).
7
2)za předměty-na výběr máte 2 obchody-čaroobchod s lektvary,prsteny řetízky atd. a zbrojírnu se zbraněmi brněním a podobnými věcmi. Věc koupíte tím, že ji přetáhnete do svého inventáře. Prodáte tak, že ji přetáhnete do obchodu.
8

3)za pronájem zvířete-co by to bylo za hru bez roztomilých a krvelačných zvířátek, které vás s radostí za určitou sumu budou vozit 2 týdny na svém hřbetě? Kliknete-li na stáj a pronajmete-li si zviře, zkrátí se vám doba časomíry na misích. Zatím jsme s NiETou narazily na 2 stáje a to na tyto:
9
Váš pronajmutý mazlík se objevý v záznamech postavy spolu se zbývající dobou pronájmu.

5.Houbičky: v každé hře se za něco platí opravdovými penězi. V tomto případě za oranžové houbičky, za které si můžete nakoupit víc věcí, zvýšit chuť na dobrodružství nebo se zbavit čekání v aréně. V každém případě jsou nejlepší sms (za 79,- 30 hub). Houbičky taky můžete získat při splnění některých misí.
11
6.Spoluhráči: Platí zde klasická pošta a zakládání cechů. Založení cechu stojí 10zl. Cechy mezi sebou vedou války stejně jako jednotlivý hráči.

7.Věhlas: Díky němu se zařazujete do síně Slávy. Věhlas získáváte a ztrácíte v soubojích a +10 za každou misi. Síň Slávy je rozdělěna na 2 části : Hráči a Cechy.
12
8.Podzemí: Je vlastně několik míst s patry a v každém na vás číhá nepřítel. Klíč k těmto místům získáváte po určitém levelu(více v návodu na sfgame). Po poražení nepřítele získáte zkušenosti, peníze a občas i předmět.
13

To je asi vše podstatné k této hře. Není tu vše(nemůžu taky říct úúúplně vše a bolí mě ruka ze psaní), ale pokud tu chybí něco podstatného napište do komentíků a doplním. Více informací najdete v návodu na sfgame.

ČLÁNEK I OBRÁZKY PROSÍM KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Romancafull Romancafull | 7. května 2011 v 12:36 | Reagovat

Pěkny stranky maš xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama